elektroinstalator.com.pl

Znaleziono 3 pozycji/ę"Grodno"

Wyników 1 - 3 z 3

GRODNO URUCHOMIŁO DWA NOWE PUNKTY SPRZEDAŻY

Kategoria: Branża
Utworzone: wtorek, 31, maj 2016 10:44

20160531GrodnoSpółka Grodno, jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, otworzyła dwa nowe oddziały: w Wałbrzychu oraz w Koninie. Obecnie Grodno ma 57 punktów sprzedaży, w tym trzy w ramach współpracy franczyzowej.

Nowe punkty sprzedaży to kolejny krok w realizacji naszej strategii rozwoju poprzez rozbudowę sieci dystrybucji. Oddział w Koninie wzmocni naszą pozycję w Polsce Środkowej, a ten w Wałbrzychu w południowo-wschodniej – powiedział Andrzej Jurczak, Prezes Zarządu Grodno SA.

GRODNO ZDOBYWCĄ TYTUŁU „MISTRZA GPW 2015”!

Kategoria: Branża
Utworzone: środa, 23, marzec 2016 07:43

Spółka Grodno SA, dystrybutor produktów oświetleniowych i elektrycznych, została zwycięzcą szóstej edycji plebiscytu Mistrz GPW! W finale spółka pokonała nie byle kogo, bo producenta kultowej gry „Wiedźmin" – CD Projekt. Finałowe głosowanie odbyło się w dniach 20-22 stycznia br. Uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez „Puls Biznesu" i portal Bankier.pl miała miejsce 21 marca.

Zwycięstwo w konkursie Mistrz GPW 2015 to dla nas nie tylko wielki zaszczyt, ale przede wszystkim potwierdzenie rosnącego znaczenia Grodna na rynku zarówno branżowym, jak i giełdowym oraz coraz większej wiedzy inwestorów o naszej spółce – komentuje prezes warszawskiej firmy, Andrzej Jurczak. – Bardzo się cieszymy, że inwestorzy docenili mocne fundamenty biznesu Grodna i jego konsekwentny, stały rozwój, którego ukoronowaniem stały się przenosiny z NewConnect na rynek główny warszawskiej giełdy w październiku ub.r.

WYNIKI FINANSOWE GRODNO SA ZA I-III KWARTAŁ ROKU OBROTOWEGO 2015/2016

Kategoria: Branża
Utworzone: piątek, 19, luty 2016 07:52

REKORDOWE WYNIKI FINANSOWE W I-III KW. 2015/2016 R., PROGNOZY FINANSOWE W REALIZACJI, CEL W PIERWSZEJ TRÓJCE NAJWIĘKSZYCH FIRM W BRANŻY

20160219grodnoW I-III kw. 2015-2016 roku zrealizowaliśmy wszystkie cele strategiczne zgodnie z planem: zadebiutowaliśmy na GPW w Warszawie, rozbudowaliśmy sieć sprzedaży o nowe punkty. Kolejny kwartał z rzędu utrzymujemy dwucyfrowe tempo wzrostu sprzedaży i poprawy zysków – podsumowuje Andrzej Jurczak, Prezes Grodna.


AcyMailing Module