elektroinstalator.com.pl

Konferencja ASCOMP SECURITY FORUM

schaltschrankFirma Rittal Polska jest partnerem konferencji Ascomp Security Forum, która odbędzie się w Otwocku w dniach 12 i 13 kwietnia 2108 r. Tematem wiodącym będzie ochrona systemów cyfrowych, m.in. z zastosowaniem najnowszych rozwiązań systemowych Rittal.

Zagrożenia w cyberprzestrzeni to rosnący problem wszystkich firm czy organizacji, a więc największe wyzwanie, przed którym stoi obecnie rynek IT.
 
W 2017 r. zawirusowanych zostało kilka tysięcy komputerów w pond 100 krajach za pomocą oprogramowania takiego jak Bad Rabbit czy WannaCry. Aktualnie problemem są nie tylko zdalnie pracujący specjaliści opracowujący zainfekowane programy, lecz także liczba osób z dostępem do poufnych danych oraz czynniki niezależne od człowieka – maszyny.
Konferencja w Otwocku w całości poświecona jest analizie zagrożeń oraz ochronie systemów serwerowych, a także omówieniu skutecznych rozwiązań. Prelegenci przedstawią nowinki z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz najnowsze oferty produktowe. 
W tym roku skupimy się na przybliżeniu słuchaczom normy PN-EN 1047-2. Zaprezentujemy najbardziej optymalne i atestowane rozwiązania Rittal. Szczegółowo przeanalizujemy różnice pomiędzy Normą 1363 a 1047-2, a także warunki w jakich odbywa się test dla normy i wszystko, co się z nim wiąże – mówi Bogdan Marczak, Data Center Systems Designer Rittal.
Podczas konferencji zostaną  omówione systemy ochronne IT, w tym m.in. standaryzacja Data Center według TUV IT oraz ochrona przed pełnym atakiem DDoS z rozwiązaniami F5 Networks. Podobnie jak w latach ubiegłych nie zabraknie pokazów warsztatowych. Wśród prelegentów znajdą się eksperci:  Rittal, F5 Networks, Palo Alto Networks, Extreme Networks, Vmware, Commvault, Fujitsu, Symantec, Pure Storage.
 
Źródło: RITTAL POLSKA

AcyMailing Module