elektroinstalator.com.pl

Dni otwarte w sklepach Würth Polska

eventFirma Würth Polska rusza z cyklem dni otwartych w swoich sklepach stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju. Od kwietnia do czerwca br. odbędzie się 17 wydarzeń, podczas których na wszystkich klientów będą czekać liczne promocje, pokazy produktowe oraz bezpłatne szkolenia. Każdy zakup w sklepie będzie premiowany nagrodami. Pierwszy event odbędzie się w Warszawie.
 
Podczas wydarzenia zostaną przedstawione nowości z portfolio marki Würth Polska, czyli m.in. drabiny i rusztowania przejezdne, piły SAMURAI, które umożliwiają cięcie różnych typów materiałów czy akcesoria meblowe, szuflady i prowadnice. Zaprezentowana zostanie również szeroko gama wkrętów PREMIUM do drewna. Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne szkolenia i prezentacje, m.in. systemów naprawy gwintów za pomocą tulei Time sert i sprężynek gwintowych czy technik nitowania, czyli łatwego tworzenia stałych połączeń. Odwiedzający będą mogli również poznać zasady instalacji okien za pomocą oferowanych produktów, zgodnie z wytycznymi zasady ciepłego montażu. Dodatkowo eksperci z Würth Polska zaprezentują i porównają kleje montażowe, a także pokażą ich możliwości. Uczestnicy wydarzenia poznają również odpowiedź na pytanie, jakie kotwy wybrać, by uzyskać pewne i trwałe mocowanie. Z kolei entuzjaści motoryzacji będą mogli poznać tajniki auto detailingu, prawidłowego serwisu i czyszczenia klimatyzacji samochodowej oraz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować powierzchnię do lakierowania za pomocą produktów Würth. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
event2
 
Cykl dni otwartych rozpoczyna oficjalne otwarcie największego sklepu Würth w Polsce, którego powierzchnia przekracza 300 m2. Wydarzenie odbędzie się już 17 kwietnia, w obiekcie przy ul. Puławskiej 324 w Warszawie. W kwietniu odbędzie się również event w Gliwicach (19.04), a w maju zaplanowano wydarzenia w takich miastach jak Bydgoszcz (08.05), Gdańsk (10.05), Bielsko-Biała (15.05), Częstochowa (17.05), Gorzów Wlkp. (22.05), Koszalin (24.05) i Kielce (29.05). Zgodnie z zapowiedzią przedstawiciela Würth Polska, pierwsza tura dni otwartych zakończy się w czerwcu, po wydarzeniach w Warszawie (05.06 i 26.06), Białymstoku (07-08.06), Radomiu (12.06), Nowym Sączu (14.06), Opolu (20.06), Wrocławiu (22.06) i Lublinie (28.06).
event4
 
„Blisko. Bliżej. Würth!” – to hasło, które przyświeca rozwojowi firmy Würth globalnie i w Polsce, a także podkreśla jej dbałość o dostępność niezależnie od miejsca pracy klienta. Zgodnie z tą ideą firma jest zaangażowania w sprzedaż internetową, a także rozwój sieci sklepów stacjonarnych. Chętnie organizuje również dni otwarte dla obecnych oraz potencjalnych klientów.
– Dni otwarte w naszych sklepach są doskonałą okazją dla każdego profesjonalisty z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa, do zapoznania się z szerokim asortymentem i nowościami Würth Polska. Podczas wydarzenia każdy odwiedzający może wziąć udział w licznych szkoleniach i prezentacjach. Dzień otwarty stanowi również dobry moment na rozmowę z naszymi ekspertami – mówi Michał Osipiak, specjalista ds. marketingu sklepów Würth Polska.
 
Źródło: Würth Polska

AcyMailing Module