elektroinstalator.com.pl

RUSZYŁA IX EDYCJA KONKURSU ELEKTRYZUJĄCA PASJA NAGRADZAMY PASJONATÓW!

20160218epplakat640Konkurs Elektryzująca Pasja ma na celu znalezienie, nagrodzenie i wypromowanie Pasjonatów – uczniów, którzy poświęcają się swojemu hobby i traktują je jak prawdziwą pasję. Konkurs realizowany jest nieprzerwanie od 2007 r. W 2016 r. ELEKTROTIM S.A., wraz z partnerami społecznymi, rozpoczęła już po raz dziewiąty poszukiwania pasjonatów, wśród młodzieży szkolnej. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Zadaniem konkursowym jest stworzyć projekty konkursowe nt. dowolnej pasji i przekonać jury konkursowe, że jest to wyjątkowe, prawdziwe i całkowicie pochłaniające ich hobby. Najlepsi powalczą o wartościowe nagrody, dyplomy i staże zawodowe.

20160218Elektrotimplakat640Będą mieć też możliwość zaprezentować swoje prace konkursowe w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu, w Galerii Pasjonatów. W ramach IX edycji prace konkursowe można zgłaszać w dwóch kategoriach: 1. pasja powiązana z techniką, 2. pasja z dowolnego obszaru zainteresowań. W działania konkursowe, do tej pory, udało nam się zaangażować ponad 3,5 tys. uczniów z całej Polski, którzy biorą aktywny udział w spotkaniach edukacyjnych, poznają zasady zmagań konkursowych, by potem przygotować innowacyjne projekty i walczyć o miano Największego Pasjonata Roku!

Ideą „Elektryzującej Pasji" jest zachęcenie młodych osób do aktywności i stworzenie im warunków do promocji innowacyjnych projektów. Stawiamy sobie za cel rozwój zainteresowań zawodowych i umiejętności uczniów, który ułatwi im odnalezienie się na rynku pracy, po ukończeniu szkoły. Chcemy zachęcić młodzież do aktywności, pokazać, że warto podejmować nowe inicjatywy i nabywać nowe umiejętności! W realizacji programu liczymy na szeroką współpracę z nauczycielami, doradcami zawodowymi oraz szkolnymi psychologami, gdyż to oni najlepiej znają uczniów swoich szkół. Inicjatorem działań jest firma ELEKTROTIM, która od 9 lat nieustannie wspiera młodych w realizacji ich pasji. Współorganizatorami konkursu są firmy będące członkami Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego, które jest patronem merytorycznym VIII edycji konkursu „Elektryzująca Pasja".
Uczniowie mają za zadanie przygotowanie autorskich projektów, obrazujących ich niebanalne pasje i zainteresowania. Zadanie polega na przygotowaniu prezentacji w Power Point lub nakręcenie krótkiego filmiku (szczegóły w Regulaminie), obrazującego wyjątkową pasję ucznia z dowolnego obszaru zainteresowań. Prace - indywidualne lub grupowe (2-5 osób) można zgłaszać do 4 marca 2016 r. Spośród zgłoszonych prac jury konkursowe wybierze 14 finalistów, którzy rywalizować będą o nagrody główne – w postaci wysokiej klasy sprzętu elektronicznego - i wyróżnienia. Twórcy 14 najlepszych prac, zostaną ogłoszeni 21 marca 2016 r. na stronie www.elektrotim.pl. Zwycięzcy i wyróżnieni zostaną ogłoszeni 15 kwietnia 2016 r. podczas Gali Finałowej.

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

Szkoła, która chce przystąpić do konkursu zgłasza Koordynatora Konkursowego (szczegóły w Regulaminie). Spośród wszystkich zgłoszonych prac Jury wybierze 15 najlepszych prac, a następnie laureatów: 1-ego, 2-ego, 3-ego miejsca oraz projekty wyróżnione. Każdy z uczestników otrzyma dyplom. Wszyscy nauczyciele, którzy będą pełnić rolę Koordynatorów Konkursowych i zgłoszą prace również zostaną uhonorowani nagrodami.
Czas na zgłaszanie prac: 15 stycznia 2016 r. – 4 marca 2016 r.
Ogłoszenie twórców najlepszych 14 prac – 21 marca 2016 r.
Uroczysta Gala, ogłoszenie zwycięzców, wystawa prac konkursowych: 15 kwietnia 2016 r. (piątek)

Więcej informacji: www.elektrotim.pl 

www.facebook.com/ElektryzującaPasja


AcyMailing Module