Od redakcji 5/2018

Ei5 I oklW dniu 8 kwietnia 2008 r. miała miejsce jedna z największych w naszym kraju awarii energetycznych. W wyniku silnych wiatrów i opadów śniegu uszkodzone zostały linie elektroenergetyczne zasilające aglomerację szczecińską, wskutek czego ponad 0,5 mln mieszkańców zostało pozbawionych energii elektrycznej.

Więcej…

Wydarzenia

Schrack Seconet i Partnerzy

baner www osp2018W dniach 25–26 października 2018 r. w Hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się VII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby formuła spotkania była jeszcze bardziej atrakcyjna. Do współorganizacji wydarzenia zaproszono liderów branży bezpieczeństwa, opiniotwórcze instytuty oraz najlepszych ekspertów.

Więcej...

Rittal członkiem założycielem platformy IoT MindSphere World

msw-hmi-website-1-960x561Prawie 20 przedsiębiorstw przemysłowych, w tym Rittal i Siemens AG, należy do nowej globalnej organizacji – MindSphere World – założonej z myślą o użytkownikach chmurowego, otwartego systemu operacyjnego IoT MindSphere.

Celem organizacji jest zbudowanie ekosystemu opartego na MindSphere o międzynarodowym zasięgu. Ponadto organizacja ma wspierać poszczególnych członków w opracowywaniu i optymalizacji rozwiązań IoT na MindSphere oraz w pozyskiwaniu nowych rynków w dobie cyfrowej gospodarki.

Więcej...

Spotkanie Inżynierów i Automatyków

baner rsiia3Grupa ASTAT zaprasza na VI edycję Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków, organizowaną dnia 27 września 2018 r. w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.

RSIiA po raz pierwszy zagości na Podkarpaciu, poprzednie edycje realizowane były w Chorzowie, Warszawie, Gdyni oraz dwukrotnie w Poznaniu. Cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły łącznie ponad 700 uczestników.

Więcej...

Wirtualne targi Rittal

imageW dniach 6 i 7 czerwca br. firma Rittal organizuje wirtualne targi poświęcone nowemu systemowi szaf pełno gabarytowych VX25. Prezentacje na żywo z możliwością czatu, interaktywne warsztaty i wymiana informacji z ekspertami Rittal pozwolą kompleksowo zapoznać się z tą światową nowością.

Więcej...

Spółka GRODNO platynowym dystrybutorem

certyfikacja schneider 74Podczas kwietniowego spotkania Partnerów Schneider Electric dwa oddziały Grupy GRODNO otrzymały certyfikację i tytuł Autoryzowanego Punktu Techniczno-Handlowego (APTH), a spółka GRODNO uzyskała tytuł Platynowego Autoryzowanego Dystrybutora.

Więcej...

Jubileuszowa Konwencja Rynku Elektrotechnicznego

SHE 744W dniach 17–18 kwietnia 2018 r. w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbyła się 10. Konwencja Rynku Elektrotechnicznego. Podczas spotkania dokonano podsumowania 2017 roku oraz omówiono potencjał rozwoju w polskiej gospodarce, budownictwie i branży elektrotechniki.

Organizatorem spotkania jest Związek Pracodawców Dystrybucji Elektrotechniki SHE, który w zeszłym roku obchodził 10 rocznicę powstania. Od początku istnienia związek integruje środowisko dystrybutorów (hurtowników), organizując branżowe konwencje.

Więcej...

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA

Zakończenie 20. Edycji

EUROELEKTRA 20.03.2017

W dniu 20 kwietnia 2018 r. na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA.

Więcej...

Dni otwarte w sklepach Würth Polska

eventFirma Würth Polska rusza z cyklem dni otwartych w swoich sklepach stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju. Od kwietnia do czerwca br. odbędzie się 17 wydarzeń, podczas których na wszystkich klientów będą czekać liczne promocje, pokazy produktowe oraz bezpłatne szkolenia. Każdy zakup w sklepie będzie premiowany nagrodami. Pierwszy event odbędzie się w Warszawie.

Więcej...

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem