Od redakcji 12/2020

okladka EL 2020 intW jednym ze swoich biuletynów CIOP-PIB zamieścił ocenę ryzyka zawodowego związanego z narażeniem na wirus SARS-CoV-2 w miejscu pracy. Poszczególne etapy oceny ryzyka zawodowego, w którym narażenie na patogeny nie jest bezpośrednio związane z wykonywaną pracą oraz planowanie działań dla jego ograniczenia, można przeprowadzić z wykorzystaniem ramowej listy kontrolnej przygotowanej przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w uzgodnieniu z Państwową Inspekcją Pracy, która jest dostępna na stronie www.ciop.pl. Znajdują się tam również komunikaty dotyczące środków ochrony indywidualnej i zbiorowej przed zarażeniem wirusem SARS-CoV-2.

Więcej…

GRODNO ZDOBYWCĄ TYTUŁU „MISTRZA GPW 2015”!

Spółka Grodno SA, dystrybutor produktów oświetleniowych i elektrycznych, została zwycięzcą szóstej edycji plebiscytu Mistrz GPW! W finale spółka pokonała nie byle kogo, bo producenta kultowej gry „Wiedźmin" – CD Projekt. Finałowe głosowanie odbyło się w dniach 20-22 stycznia br. Uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez „Puls Biznesu" i portal Bankier.pl miała miejsce 21 marca.

Zwycięstwo w konkursie Mistrz GPW 2015 to dla nas nie tylko wielki zaszczyt, ale przede wszystkim potwierdzenie rosnącego znaczenia Grodna na rynku zarówno branżowym, jak i giełdowym oraz coraz większej wiedzy inwestorów o naszej spółce – komentuje prezes warszawskiej firmy, Andrzej Jurczak. – Bardzo się cieszymy, że inwestorzy docenili mocne fundamenty biznesu Grodna i jego konsekwentny, stały rozwój, którego ukoronowaniem stały się przenosiny z NewConnect na rynek główny warszawskiej giełdy w październiku ub.r.

W finale konkursu, który miał miejsce w styczniu, Grodno wygrało z producentem „Wiedźmina" – spółką CD Projekt. Wcześniej w półfinale spółka pokonała głosami internautów Grupę Azoty, a w ćwierćfinale wyprzedziła spółkę Kruk. W pierwszej rywalizacji dystrybutor artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych wyeliminował spółkę Ciech. Wiodącą grupę najlepszych spółek wytypowali dziennikarze i analitycy „Pulsu Biznesu" oraz serwisu finansowego Bankier.pl. Organizatorzy plebiscytu w ramach 1/8 finału dobrali kandydatów w pary. Do kolejnych etapów przechodziły te spółki, które otrzymały więcej głosów internautów.

W ubiegłym roku akcje Grodna wzrosły o prawie 80% przy stracie indeksu szerokiego rynku WIG o niemal 10%. Wzrost wartości akcji Grodna to efekt konsekwentnej realizacji strategii rozwoju i poprawy wyników finansowych.

Mistrz GPW został wyłoniony już po raz szósty, gdyż konkurs jest organizowany od 2010 roku. Wśród dotychczasowych Mistrzów GPW znaleźli się m.in. 11bit Studios (2014 r.), Integer.pl (2013 r.) czy Relpol (2012 r.).


Grodno

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem