Od redakcji 9/2021

Szanowni Państwo,

9Unia Europejska planuje, aby do 2050 r. cała wspólnota stała się neutralna dla klimatu. Eksperci szacują, że transformacja energetyczna Polski wymaga inwestycji na kwotę ponad 1,5 bln zł. Zmiany związane z Zielonym Ładem dotkną niemal każdą dziedzinę gospodarki i będą wiązać się nie tylko z transformacją energetyczną, lecz także daleko idącą elektryfikacją i cyfryzacją przemysłu. W unijnym planie działania do 2050 r. przewidziano, że wskaźnik elektryfikacji w ramach wspólnoty europejskiej powinien się co najmniej podwoić. Inteligentna elektryfikacja może prowadzić do wielomiliardowych korzyści i wygenerowania nawet 2 mln nowych miejsc pracy w Europie.

Więcej…

Niemal 60.000 produktów w stałej ofercie TIM.pl

Już ponad pięć razy więcej produktów niż podczas startu w lipcu 2013 r. liczy tzw. magazynowa oferta internetowego sklepu elektrotechnicznego TIM.pl. To asortyment stale dostępny w ofercie i wysyłany do klientów w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

20151117tim640

TIM SA – od czasu wejścia w sektor e-commerce i postawienia na multikanałowość (sprzedaż przez stronę www, aplikację mobilną, telefon, mail oraz za pośrednictwem biur i przedstawicieli handlowych) − stawia na natychmiastową dostępność jak najszerszej oferty. Dlatego każdego miesiąca zwiększa liczbę produktów stale dostępnych dla klientów.

Po uruchomieniu sprzedaży online w połowie 2013 r. wynosiła ona 11.000 produktów, pod koniec 2014 r. – 45.000, a dziś dochodzi do 60.000. Jeśli doliczyć do tego towar dostępny na zamówienie (zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu dni), okaże się, że stali klienci TIM SA z sektora B2B mają obecnie dostęp do ponad 113.000 unikalnych produktów.


− „Taka liczba czyni TIM niekwestionowanym liderem rynku dystrybucji artykułów elektrotechnicznych online. E-commerce to najbardziej dynamicznie rozwijający się kanał sprzedaży. Klucz do uzyskania i utrzymania w nim przewagi konkurencyjnej stanowi nie tylko atrakcyjna oferta cenowa, ale i stały dostęp klientów do jak najszerszego asortymentu" − komentuje Krzysztof Folta, prezes Zarządu TIM SA.

Pod koniec 2015 r. liczba produktów dostępnych od ręki dla klientów e-sklepu TIM.pl wzrośnie do 70.000. Dalszemu poszerzaniu i uatrakcyjnianiu oferty ma służyć czterokrotne powiększenie Centrum Logistycznego TIM SA w podwrocławskich Siechnicach, co nastąpi już w przyszłym roku.

TIM SA jest jednym z największych dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych w Polsce. Spółka powstała w 1987 r. we Wrocławiu, od 1998 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Sprzedaż prowadzona jest na TIM.pl, telefonicznie oraz poprzez ogólnopolską sieć biur i przedstawicieli handlowych.


(MK)

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem