Od redakcji 9/2021

Szanowni Państwo,

9Unia Europejska planuje, aby do 2050 r. cała wspólnota stała się neutralna dla klimatu. Eksperci szacują, że transformacja energetyczna Polski wymaga inwestycji na kwotę ponad 1,5 bln zł. Zmiany związane z Zielonym Ładem dotkną niemal każdą dziedzinę gospodarki i będą wiązać się nie tylko z transformacją energetyczną, lecz także daleko idącą elektryfikacją i cyfryzacją przemysłu. W unijnym planie działania do 2050 r. przewidziano, że wskaźnik elektryfikacji w ramach wspólnoty europejskiej powinien się co najmniej podwoić. Inteligentna elektryfikacja może prowadzić do wielomiliardowych korzyści i wygenerowania nawet 2 mln nowych miejsc pracy w Europie.

Więcej…

Najnowsze przyciski i lampki sterownicze SIRIUS ACT

20151019timsa300Wydajne maszyny i instalacje przemysłowe wymagają wysokiej jakości urządzeń sterowniczych i sygnalizacyjnych. SIRIUS ACT firmy SIEMENS oferuje bogatą ofertę przycisków, lampek sygnalizacyjnych i przełączników o ponadczasowym wzornictwie oraz dużej wytrzymałości. Seria zapewnia prostą konfigurację i szybki montaż.

Aby zapewnić najwyższą niezawodność w działaniu, najnowsze przyciski i lampki sterownicze firmy SIEMENS zostały poddane specjalistycznym testom. Produkty te są stworzone z solidnego metalu, wysokiej jakości tworzyw i dodatkowo wyposażone w nowe funkcjonalności oraz szerokie możliwości komunikacyjne.
Łatwy dobór urządzeń SIRIUS ACT zapewnia intuicyjny konfigurator online. Obudowy i etykiety można skonfigurować zgodnie z wymaganiami konkretnej aplikacji. Wystarczy skorzystać z graficznego interfejsu do wyboru elementów z funkcją „przeciągnij i upuść" oraz podglądu wybranych urządzeń. Najnowsza seria SIRUS ACT jest w pełni dostępna w e-sklepie TIM.PL.

(TIM S.A.)

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem