Od redakcji 8/2018

EL 8 2018 INTERNETDrodzy Czytelnicy,

do Waszych rąk oddajemy ostatni w tym roku numer „Elektroinstalatora”. Dziękujemy za zainteresowanie czasopismem i jednocześnie zapraszamy do pozostania z nami w przyszłym roku. W 2019 roku zwiększamy liczbę „Elektroinstalatora" do 10 numerów!

W sezonie zimowym do ochrony gruntu oraz dachu przed śniegiem i lodem przydają się systemy przeciwoblodzeniowe zbudowane na bazie stałooporowych lub samoregulujących przewodów grzejnych.

Więcej…

Aktualności

Kongres Ekologii Powietrza w Kielcach

DSC 6889W dniu 28 lutego br. w Targach Kielce obędzie się Kongres Ekologii Powietrza zorganizowany przez prezydenta Kielc Bogdana Wenta. Kongres podzielono na cztery panele – pierwszy dedykowany jest dzieciom i młodzieży ze szkół województwa świętokrzyskiego.

Więcej...

Systemy SPD wielokrotnego zadziałania

productSystem K-SURGE to urządzenia ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej, które po raz pierwszy zostaną zaprezentowane na Targach ELEKTROTECHNIKA 2019.

Więcej...

TARGI ELEKTROTECHNIKA 2019

1Aspekty prawne i techniczne związane z projektowaniem i odbiorem instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych i teletechnicznych, efektywna ochrona przewodów i sieci oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe budynków, a także nowoczesne systemy automatyki budynkowej czy kwestie poprawy efektywności energetycznej obiektów mieszkalnych. To tylko jedne z wielu tematów, które zostaną przybliżone uczestnikom 16 szkoleń, podczas tegorocznej edycji Targów Elektrotechnika. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13–15 marca br. w Warszawie, równolegle z trwającymi w tym czasie Targami ŚWIATŁO.

Więcej...

Seria inspirowana perłą

FIBARO Walli Outlet typ E 2Firma Fibaro prezentuje nową, nagrodzoną Złotym Medalem na Targach BUDMA 2019, linię gniazd i włączników Walli, a także aplikację do zarządzania inteligentnym domem Home Center.

Więcej...

VII Regionalne Spotkańnia Inżynierów i Automatyków

logo RSIiAGrupa ASTAT zaprasza na VII edycję Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków, organizowaną w dniu 11 kwietnia 2019 r. w hotelu Scandic we Wrocławiu.

Więcej...

Sterowniki nowej generacji EASY

Eaton easyE4Firma Eaton wprowadza nową generację programowalnych przekaźników do sterowania – „Easy”. Łatwa obsługa i intuicyjne oprogramowanie easySoft 7 umożliwiają realizację zarówno prostych zadań sterowania, jak i bardziej kompleksowych konfiguracji o wysokiej wydajności procesu. Mocny sprzęt, elastyczna rozbudowa i wszechstronne opcje komunikacyjne umożliwiają korzystanie ze sterowników „easy” w szerokim zakresie zastosowań i przemysłów. Zintegrowany interfejs Ethernet daje również użytkownikom dostęp do Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT).

Więcej...

Prostowniki modułowe do ładowania dużych wózków

Life iQ charger 1EnerSys rozszerzył asortyment wysoko wydajnych prostowników typu Life iQ Modular. Nowe modele ładują prądem 96 V lub 120 V z mocą do 21 kW akumulatory napędzające wózki elektryczne do przeładunku materiałów. Efektywność energetyczna, niezawodność oraz optymalizacja ładowania nowych modeli umożliwiają zmniejszenie kosztów operacyjnych poniżej poziomu tradycyjnych prostowników 50 Hz.

 

Więcej...

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem